شیلد محافظ, شیلد محافظ چیست؟

شیلد محافظ چیست؟

شیلد محافظ صورت:

شیلد محافظ صورت یک تکه پلاستیک شفاف و تغریبا خشک است که بر روی صورت جا گرفته و تا پایین چانه می آید.

برخی از افراد حتی قبل از شیوع ویروس کرونا از آن استفاده می کردند. مانند پزشکان یا دندان پزشکانی که نزدیک به دهان فرد بیمار کار می کنند. برخی افراد هم که با بیمارانی کار می کنند که احتام بخش خون داشته باشند از شیلد محافظ و ماسک در کنار هم استفاده می کنند.

اما امروزه افراد از آن به عنوان یک لایه محافظتی اضافه استفاده می کنند. اگر که شما فاصله 2 متری خود را با افراد رعایت کنید و هر دو طرف ماسک زده باشند، دیگر احتیاجی به زدن شیلد محافظ نیست. اما باز هم می تواند یک محافظ خوب باشد.

شیلد محافظ, شیلد محافظ چیست؟

آیا می توان آنها را جایگزین ماسک کرد؟

شیلد محافظ, شیلد محافظ چیست؟

دکتر هالت، یک نورو سایکولوژیست، این سوال را داشت که آیا بهتر نیست که از شیلد به جای ماسک استفاده کرد؟

او برای امنیت خود و بیماران، از یکجدا کننده فضا از جنس شیشه، یک تمیز کننده هوا و ضد عفونی کننده استفاده می کند اما زمانی که یکی از بیمارانش با ماسک وارد می شوند کمی مشکل به وجود می آید. 

او به دلیل حرفه اش باید سخنان بیمارانش را بشنود و اگر یکی از کلمات آنها را نشنود به مشکل بر می خورند. این موضوع در مورد دکتر هالت هم صدق می کند. در بعضی از تست ها که باید بیمار کلماتی را که دکتر می گوید حفظ کنند، اگر یکی از کلمات را نشنیده یا اشتباه بشنودن آن تست دیگر کارایی ندارد.

او فکر می کند شیلد محافظ میتواند جایگزین خوبی برای ماسک ها باشد. چون طبق گفته او، با دیدن کامل صورت مراجعه کننده، ما می توانیم اطلاعات کامل را از زبان بدن آنها در صورتشان تشخیص دهیم.

او همچنین اضافه کرد که شیلد محافظتی باید بیشتر در بین مردم محبوبیت پیدا کند. چون جدا زا انعکاس کمی که دارند، آنها به اندازه ایی راحت هستند که برخی اوقات یادشان می رود که آن را پوشیده اند.

این شیلد ها برای افراد ناشنوا هم بسیار بهتر است. چون آنها در این صورت می توانند لب خوانی انجام دهند.

الان که پوشیدن ماسک اجباری شده است، افرادی که مشکل تنفسی دارند و با ماسک سخت نفس می کشند، می توانند شیلد به صورت خود بزنند و در پایین آن یک پارچه اضافه کنند.

یکی از مزیت های فیس شیلد این است که شما می توانید آنرا به راحتی بشویید و استفاده کنید.

شیلد محافظ, شیلد محافظ چیست؟

برای خرید شیلد محافظ صورت به لینک هر زیر مراجعه کنید.

‏مطالب مرتبط:

Summary
شیلد محافظ, شیلد محافظ چیست؟
Article Name
شیلد محافظ چیست؟